0212 225 66 34

 
 
 
 
 
 

 

 

Karel Santralleri, Satış ve Satış Sonrası Kurulum ve Servis hizmetleri... Ürünlerimizde İskonto İçin Arayınız...
 

     Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. İlk faaliyet alanı ev ve iş yerlerine telefon hattı bağlanması ve telefon tamir hizmetlerini vermekti.

     Daha sonraları sekreter sistemler, çağrı cihazları oto telefonları, elektronik telefon santralleri  ve cep telefonları satışı ile beraber teknik servis hizmetleri vererek iş alanını ve müşteri portföyünü genişleterek. Hizmetlerine devam etmiştir.

       Sektöründe bilgisayar ve ses teknolojilerinin birleşip dijital ve IP santral sistemlerinin yaygın olarak  kullanıldığı günümüzde Karel Telefon Santralleri Teknik Servisi  olarak hizmet vermenin yanı sıra Kamera ve Güvenlik Sistemleri Senao Alcatel, Netaş, Siemens telefon santrallerinin satış, montaj ve bakımını da üstlenmiştir. Bunun yanı sıra Sesli Yanıt Sistemleri, Call Center  çözümleri, CTI (bilgisayar santral entegrasyonu) yazılımları komple yapısal kablolama VO IP cihazları, ADSL Modemler Dect telsiz telefon sistemleri ve telekominükasyon ile ilgili tüm ürünlerin satış ve teknik servisi olarak ciddi ve ilkeli prensiplerimiz ile sektörümüzün en eski ve en öncü kuruluşlarından birisi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. İlke edinmiş olduğumuz dürüstlük, güvenilirlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yolunda yapmış olduğumuz projeler ve kurumsal çözümler referanslarımızdır.

 Google Arama
Site İçi Arama

 

nisa telefon

                          

 

 Teyyareci Fehmi Sok No:32 Kat:1 Daire:3 Osmanbey/Şişli İstanbul-TÜRKİYE

                              Tel: +90 212 225 66 34 - Fax: +90 212 225 66 34